Вітальний бонус Паріматч для нових гравців - реєструйте промокоди 2023

Parimatch є міжнародною спортивною книгою, тому робити ставки можуть і гравці з України. Спеціальний веб-сайт parimatch-bet.com.ua був створений спеціально для гравців, щоб вони могли насолоджуватися спеціальними бонусними пропозиціями. Наведена нижче інформація стосується бонусного набору, який Parimatch Україна підготував для своїх гравців.

Візьміть бонус

Вітальний бонус у Parimatch Україна

100% бонус на перший депозит до 100 000 ₴ надається новачкам Паріматч казино. Після реєстрації поповніть свій рахунок мінімум на 500 грн, які будуть зараховані як ваш перший депозит. Завдяки цьому ви маєте право на 100% депозиту, який ви зробили, але сума бонусу не може перевищувати 100 000 ₴ (один мільйон).

 Наприклад, 

Поповніть свій рахунок щонайменше на 500 грн і отримайте 10 000 ₴ як бонус. Якщо сума не перевищує 100 000 ₴, ви можете отримати 100% бонус.

У разі поповнення рахунку на 150 000 ₴ ваш бонус не дорівнюватиме 150 000 ₴. Ви отримаєте лише частину свого депозиту, зокрема максимальний бонус у 100 000 ₴.

Після реєстрації у вас є один тиждень, щоб виконати вимоги щодо ставок і отримати свої бонуси. Виконуйте ці дії в такому порядку: робіть екстрені спортивні ставки з коефіцієнтом не менше 1,9 і загальною сумою не менше 12-кратного розміру бонусу. Результат парі не має значення. Зрештою, ваші бонусні кошти будуть конвертовані в кошти основного рахунку.

 Наприклад, 

Ви робите перший депозит у розмірі 30 000 ₴. У результаті ваші бонуси дорівнюватимуть сумі вашого депозиту – 30 000 ₴. Однак бонусні гроші не можна використовувати для ставок. Щоб отримати бонусні кошти на свій основний рахунок, вам потрібно зробити екстрені ставки з коефіцієнтом 1,9 або вище та загальною сумою 360 000 ₴ (30 000×12).

Як отримати вітальний бонус у Parimatch

Перш за все, зареєструйтеся в Parimatch. Тоді ви зможете вибрати бонус від Parimatch Україна. Виконайте такі кроки :

 1. Відвідайте офіційний сайт спортивних книг parimatch-bet.com.ua. Для вашої зручності в цій статті наведено посилання для швидкого доступу.
 2. Натисніть на банер із написом «ВІТАЛЬНИЙ БОНУС ДО 100 000 ₴! (Лише для нових спортсменів).»
 3. Відкриється сторінка з формою реєстрації.
 4. Введіть номер свого мобільного телефону.
 5. Введіть ваш пароль.
 6. Поставте прапорець, щоб підтвердити, що вам виповнилося 18 років і ви приймаєте правила букмекерської компанії.
 7. Активуйте бонуси на перший депозит, поставивши позначку у відповідному полі.
 8. Натисніть «Зареєструватися».
 9. Перейдіть на сторінку особистого кабінету, виберіть «Депозит» і внесіть перший депозит.
 10. Бонусні гроші будуть зараховані на ваш бонусний рахунок.
 11. Ставте свої бонуси.

Зареєструватися

Спеціальні бонуси та пакет акцій у Parimatch Україна

Parimatch бонус надає не тільки своїм гравцям, але й регулярно організовує спеціальні акції. В основному вони присвячені якимось спортивним подіям або святам. Наприклад, Parimatch Україна забезпечує страхування ставок для своїх клієнтів під час Ліги націй УЄФА. Крім того, букмекерський букмекер запропонував ексклюзивну пропозицію щодо екстрених ставок на матч Ролан Гаррос.

Акції Parimatch Україна постійно оновлюються. Компанія інформує своїх клієнтів про майбутні акції електронною поштою або безпосередньо через повідомлення в особистому кабінеті.

Бонусні коди

Багато гравців задаються питанням, де шукати бонусні коди для Parimatch Україна. Відповідь на це питання дуже проста – промокодів немає абсолютно. Спортбук не має можливості використання промокодів. Під час реєстрації та в особистому кабінеті ви не знайдете полів для введення промокоду, тому що промокоди відсутні в цій букмекерській компанії.

Відсутність промокодів у Паріматч можна пояснити тим, що букмекерська компанія пропонує один із найщедріших вітальних бонусів на ринку України. Він доступний для всіх гравців, які хотіли б його отримати. Отже, практично немає необхідності надавати спеціальні бонуси для нових гравців. Якщо з'являться коди Parimatch Україна, ми обов'язково повідомимо вас про це.

Реєстрація

 
Рейтинг
Поділитись з друзями
Parimatch UA